Hakkımızda

1988’DEN BERİ DÜNYA İÇİN TASARLIYOR VE ÜRETİYORUZ

Demirci Makina otomatik tel çit makineleri üretmektedir. 90 ülkede 2000'den fazla makine çalışıyor ve bu sayılar her geçen gün artıyor ... Varoluş sebebimiz "özgün tasarımlarımız" ve "kaliteli mekanik işçiliğimiz" dir. 12.000 m2 kapalı alana sahip kendi fabrikamızda 70'den fazla personel ile çalışmaktayız. Otomatik kendi CNC işleme merkezleri, CNC ve üniversal torna, freze, matkap, sac kesme makineleri ve boya fırını ile yüksek üretim kapasitesine sahibiz. Ürün yelpazemizi tüm tel çit makineleri ile yardımcı mekanizma ve ekipmanları kapsayacak şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz. Dünya değişiyor. Yüksek kaliteli, inanılmaz derecede pahalı makineler yerine, kaliteli, akıllıca tasarlanmış ve özelleştirilmiş ancak ucuz makineler var.Gelişmiş ülkeler, düşük / orta teknolojili makineler üretmeyi bırakmak zorunda kalıyor. Bunun yerine, bize göre gerekli teknoloji ve mühendisliği içeren akıllıca tasarlanmış, pratik, kullanışlı, uygun fiyatlı makineler üretmek gerekiyor. Ürünlerimizden biri ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsa; Veya özel bir ihtiyaç duymanız halinde, birkaç dili iyi düzeyde konuşabilen satış ve satış sonrası ekibimiz sizinle iletişime geçmeye hazırdır.

Şu an bu makine Almanya, ABD, Arjantin, Azerbaycan, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Bahreyn, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna-Hersek, Botsvana, Brezilya, Bulgaristan, Burkina Faso, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Fil Dişi Sahili, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Fas, Filistin, Gana, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Hindistan, Hırvatistan, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İtalya, Kanada, Kamerun, Karadağ, Katar, Kenya, K.K.T.C, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Kuveyt, Letonya, Libya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malavi, Malezya, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijerya, Özbekistan, Paraguay, Polonya, Romanya, Rusya,  Sırbistan, Slovenya, Somali, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tayland, Tunus, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Ürdün, Venezuela, Yeni Zelanda, Yunanistan ve Zambiya'da kullanılmaktadır. 2004 yılında tasarımını tamamlayarak piyasaya sürdüğümüz Model ADG 2 Altıgen Tel Örme Makinesi ise Türkiye, Irak ve Güney Afrika Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır.

2009 yılı itibari ile tasarım ve test çalışmalarını tamamladığımız Plastik Kaplama Makinesinin bir gelişmiş modeli olan FDE 2'yi 2010 yılında satışa sunduk. Demirci Makina ürünlerinin kalitesini ve teknik özelliklerini geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bunun yanı sıra sektörün ihtiyacı olan yeni makineler tasarlamak için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Tasarım, üretim, tanıtım ve satış sonrası destek konularında üst düzeyde kalite ve dengeli bir ilerleme hızı yakalayarak tel işleme makineleri alanında dünya çapında tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

 

Makinelerimizi çalışır halde yakından incelemek ve üretim tesisimizi görmek isterseniz
sizleri Ankara'da ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

 

 

Muhammet DEMİRCİ
Genel Müdür Yardımcısı

Kurumsal Tanıtım Filmi

2 Yıl Garanti ISO 9001 - WCS Teknik Servis Yedek Parça
x

Bu içeriği görebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Kayıt Ol

x

Formu gönderebilmek için lütfen tüm alanları doldurunuz

Tamam

x

Hesabınız henüz onay beklediği için ilgili sayfaya erişiminiz kısıtlı. Lütfen hesabınız onaylandıktan sonra tekrar deneyiniz.

Tamam

x
Randevu Al
X
Hesap Bilgileri
  1. Lütfen geçerli makina şase numarası giriniz.
  2. Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalıdır.
  3. Şifre ile şifre tekrarı uyuşmuyor. Lütfen kontrol ediniz.
Kişisel Bilgiler
  1. Lütfen firma adını giriniz.
  2. Lütfen yetkili kişi bilgisini giriniz.
  3. Lütfen ülke seçiniz.
  4. Lütfen şehir bilgisini giriniz.
  5. Lütfen telefon numaranızı giriniz.
  6. Lütfen adres bilgilerinizi giriniz.
  1. Lütfen doğrulama işlemini yapınız.
X