Hakkımızda

1988’DEN BU YANA DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ

Makinelerimizin tasarımları tamamen firmamıza aittir. İlk olarak ürettiğimiz otomatik kafes tel örme makinesini yıllar içinde sürekli geliştirdik. Bu makinenin birkaç farklı modeli ile birlikte 2004 yılından itibaren otomatik altıgen tel örme makinesini de üretmekteyiz. Şimdiye kadar 1600'den fazla makine üreterek kullanıcılara teslim ettik. Makinelerimiz tüm Türkiye'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle Model ADF 3 Çift Girişli Otomatik Kafes Tel Örme Makinesi dünyadaki diğer tanınmış makine üreticilerinin ürünlerine nazaran sunduğu sade tasarım, kullanım kolaylığı ve büyük fiyat avantajı nedeniyle yabancı firmalar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Şu an bu makine Almanya, ABD, Arjantin, Azerbaycan, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Bahreyn, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna-Hersek, Botsvana, Brezilya, Bulgaristan, Burkina Faso, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Estonya, Fil Dişi Sahili, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Fas, Filistin, Gana, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Gürcistan, Hindistan, Hırvatistan, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İtalya, Kamerun, Karadağ, Katar, Kenya, K.K.T.C, Kolombiya, Kosova, Kuveyt, Letonya, Libya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malavi, Malezya, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijerya, Özbekistan, Paraguay, Polonya, Romanya, Rusya,  Sırbistan, Slovenya, Somali, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tayland, Tunus, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Ürdün, Venezuela, Yeni Zelanda, Yunanistan ve Zambiya'da kullanılmaktadır. 2004 yılında tasarımını tamamlayarak piyasaya sürdüğümüz Model ADG 2 Altıgen Tel Örme Makinesi ise Türkiye, Irak ve Güney Afrika Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır.

2009 yılı itibari ile tasarım ve test çalışmalarını tamamladığımız Plastik Kaplama Makinesinin bir gelişmiş modeli olan FDE 2'yi 2010 yılında satışa sunduk. Demirci Makina ürünlerinin kalitesini ve teknik özelliklerini geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bunun yanı sıra sektörün ihtiyacı olan yeni makineler tasarlamak için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Tasarım, üretim, tanıtım ve satış sonrası destek konularında üst düzeyde kalite ve dengeli bir ilerleme hızı yakalayarak tel işleme makineleri alanında dünya çapında tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

 

Makinelerimizi çalışır halde yakından incelemek ve üretim tesisimizi görmek isterseniz
sizleri Ankara'da ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

 

 

Muhammet DEMİRCİ
Genel Müdür Yardımcısı

Kurumsal Tanıtım Filmi

2 Yıl Garanti ISO 9001 - WCS Teknik Servis Yedek Parça
x

Bu içeriği görebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Kayıt Ol

x

Formu gönderebilmek için lütfen tüm alanları doldurunuz

Tamam

x

Hesabınız henüz onay beklediği için ilgili sayfaya erişiminiz kısıtlı. Lütfen hesabınız onaylandıktan sonra tekrar deneyiniz.

Tamam

x
Randevu Al
X
Hesap Bilgileri
  1. Lütfen geçerli makina şase numarası giriniz.
  2. Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalıdır.
  3. Şifre ile şifre tekrarı uyuşmuyor. Lütfen kontrol ediniz.
Kişisel Bilgiler
  1. Lütfen firma adını giriniz.
  2. Lütfen yetkili kişi bilgisini giriniz.
  3. Lütfen ülke seçiniz.
  4. Lütfen şehir bilgisini giriniz.
  5. Lütfen telefon numaranızı giriniz.
  6. Lütfen adres bilgilerinizi giriniz.
  1. Lütfen doğrulama işlemini yapınız.
X